Dlouho očekávané derby, v rámci oslav 70.výročí založení fotbalu ve Vilémově, se vydařilo po všech stránkách. Záštitu nad touto jubilejní oslavou převzal sám náš senátor ing. Zbyněk Linhart, který přednesl zdravici a předal 10 velmi hodnotných cen do tomboly na slosování vstupenek. Při nástupu se hrála nově složená společná hymna, poté vstoupili do Síně slávy dva zasloužilí gólmani Vilémova a sice – Pepa Loos a Ludva Třešňák a krátce před výkopem zapěla státní hymnu mladá nadějná zpěvačka – Markéta Suková. Po těchto ceremoniích se za přítomnosti 370-ti diváků začalo hrát toto vždy velmi napjaté derby.
13´ - rohový kop v podání Bulejka a hlavička Filipa šla jen do břevna hostující brány
26´ - únik Svobody po pravé straně, přihrávka na Bulejka a ten se nemýlil – 1:0 !!!
30´ - Zima si vyměnil míč se Svobodou, ten ho prostrčil do uličky na Rybáře a bylo to – 2:0 !
40´ - brejk domácích, Kučera předložil balón Bulejkovi do tutovky, ale ten trefil jen břevno !
První půle byla jasně v režii domácích, hosté pozorně bránili, ale do šancí se vůbec nedostávali. Souboj byl i mezi diváky a tentokráte se podařilo i domácím bubeníkům a trumpetistům odolávat silnému soupeři a ve druhé půli pak jej občas i domácí mladíci převyšovali. Zajímavá skutečnost.
47´ - Rybář poslal do úniku Bulejka, ten přihrál Kučerovi a ten v čisté šanci trefil gólmana hostů
49´ - a opět Rybář v akci, když dal těsně za půlkou míč Kučerovi, ten viděl gólmana hostů daleko z brány, napřáhl a dalekonosným lobem přes něho vsítil další parádní branku – 3:0 !!!
59´ - chyba domácích, ale Šimek v dobré šanci nepřekonal gólmana Vaňáka a byl z toho jen roh
72´ - krásná akce domácí kanonýrské dvojice – Kučera – Bulejko – Kučera a ten zavěsil – 4:0 !
77´ - brejk hostů, centr do vápna a zcela volný Stromecký překonal Vaňáka – 4:1 !
85´ - rohový kop hostů a parádní dělovka Dvořáka skončila jen na břevně domácích !
Hosté se ani po čtvrté brance v jejich síti nevzdávali a bojovali až do konce zápasu. Domácí, stejně jako hosté, vystřídali co se dalo a trochu polevili v posledních 20-ti minutách, čehož hosté využili a vstřelili alespoň jednu branku a neodjeli tak s nulovým skórem. Hned po zápase předal zástupce Krajského fotbalového svazu pan Zbyněk Poper domácím krásný pohár za 2.místo v tabulce a domácí borci s ním oběhli kolečko a pozdravili se se všemi přítomnými diváky, kteří zůstali ještě nějaká čas v areálu, dopíjeli, dojídali a vychutnávali si skvělou atmosféru i hezkého počasí.
Vaňák - Honců (81´- Konarev), Filip, Snášel – Bulejko (75´- Kubr D.), Šmalcl, Rybář (75´- Rudnický), Čurgali, Zima (65´- Kubr J. - ŽK) - Svoboda (ŽK - 65´- Červeňák) – Kučera
Vorlíček – Kuchař
Fišer a Galbavý
| Domácí | Hosté | |
| Nejlepší hráči utkání: | kolektiv (V) | Dobeš (V) |
| Žluté karty | 2 | 2 |
| Červené karty | 0 | 0 |
| Rohy | 6 | 4 |
| Držení míče | 52 % | 48 % |
| Ofsajdy | 4 | 2 |
| Fauly | 13 | 14 |
| Střely na bránu | 9 | 5 |
| Mimo | 7 | 4 |