SK Šluknov - SK Stap Tratec 2:1 (1:0)

Hosté zajížděli do sousedního Šluknova konečně kompletní a připraveni na bouřlivou atmosféru, kterou jim diváci připravili. Vilémovští hráči byli po celé utkání fotbalovější a drželi častěji míč na svých kopačkách, ale zpevněná, skálopevná obrana domácích je do větších šancí příliš nepouštěla. Domácí hnáni svými fanoušky bojovali jako lvi a dokázali využít dvou standartních situací, když vstřelili jejich velezkušení stopéři obě branky hlavou. Hosté přišli ve 37.minutě hry o klíčového muže středu obrany Jirku Stehlíka, který se srazil u postranní čáry s domácím hráčem. Byl z toho faul na hosty a centr do vápna hlavou poslal míč do brány nepřikrytý nestor domácích Tonda Holešovský.

19´ - dobře mířenou střelu k tyči od Luňáka z hranice velkého vápna gólman domácích lapil
23´ - chyba domácích a mladíček Plachý v čisté šanci jen těsně minul bránu – to byla škoda !
31´ - ulička Kočky mezi beky a Snášel v další čisté šanci střílel jen vedle brány domácích !
37´ - trestný kop domácích od postranní čáry přizvedl Holešovský st. hlavou a bylo to – 1:0 !
43´ - další trestný kop domácích vrátil od lajny Čurgali na Dvořáka, ale ten tutovku zazdil kopem vedle !

První půle byla v režii hostů, měli více balón na svých kopačkách, ale po odnesení jejich stopéra Stehlíka se jim přestalo dařit odvracet vysoké balóny a to vyhovovalo domácím, kteří toho využívali a s přiměřenou tvrdostí v osobních soubojích měli chvilku navrch a dali jeden gól a nevyužili ještě jednu tutovku.

46´ - domácí kopali rohový kop, míč šel přes celou bránu na zcela volného Čurgaliho a bylo to – 2:0 !
54´ - krásný pas Kočky mezi beky a Kubr Dušan šel sám na gólmana a mazácky zakončil – 2:1 !!!
59´ - parádní dělovka Honzy Kubra z 20-ti metrů šla jen těsně nad domácí svatyni
61´ - rohový kop hostů, hlavička Luňáka a Tonda Holešovský vykopl míč z brankové čáry !!!
78´ - chyba hostů a domácí Dvořák šel sám na Vaňáka, ale trefil jen jeho tyčku !
88´ - dělovka hostujícího Plachého z 20-ti metrů šla jen těsně vedle domácí brány

Po změně stran přišla rychlá branka domácích, což je sice trochu uklidnilo, ale zároveň se malinko i stáhli dozadu, aby ubránili aktuální výsledek. Hosté trochu přeskupili sestavu a prostřídali tři hráče se snahou o vyrovnání. Když vilémovský Kubr ml. v 54.minutě docílil kontaktního gólu, vypadalo to, že si hosté odvezou minimálně bod a mnoho k tomu nechybělo. Bojovnost domácích, kteří se rvali o každý míč i píď hrací plochy, jim to však překazila. Bylo to remízové derby a se vším všudy, tak jak to má být, ale tentokráte vyhrál ten šťastnější a po 30-ti letech si vybojoval titul „Král Severu“ !!!

Vaňák - Snášel, Stehlík (37´- Kubr st.) Luňák, Kucer - Kubr D. (ŽK – 80´- Ludrovský), Rybář, Čurgali (58´- Rybář), Kočka, Zima – Plachý